KURUMSAL
ÜRETİM BÖLÜMLERİ

Kalite Yönetim Sistemlerinin bize kazandırdığı Kalite Politikası çerçevesinde faaliyet gösteren üretim bölümlerimiz personeli, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yerinde ve zamanında karşılayarak iç ve dış memnuniyeti sağlamak için özenle çalışmakmaktadırlar.


TALAŞLI İMALAT

   Genç Rondela üretmiş olduğu ürün grupları için yeni teknolojiyle donatılmış bir talaşlı üretim hattına sahiptir.Bünyesinde bulunan talaşlı imalat bölümünde değişik modellerde Cnc torna tezgahları, C eksen Cnc torna tezgahları , çok eksenli cnc torna tezgahları ayrıca özel puntasız Cnc taşlama tezgahı bulunmaktadır..Seçkin bölüm kadrosu ve güçlü makine parkuru ile müşteri isteklerine eksiksiz cevap verilebilmektedir


PRES VE BASKI BÖLÜMÜ

   Fabrikamızın preshane bölümünde bulunan 10 ton ile 325 ton arasında değişen kapasitelere sahip preslerimizin desteği ve yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle müşterilerimize pres imalatının üstünlüklerini sunuyoruz.


KALIPHANE BÖLÜMÜ

   Presleme işlemi için kullanmış olduğumuz kalıpları kendi bünyemizde bu sektördeki yıllardan beri gelen tecrübemiz ve bilgi birikimimizi harmanlayarak yapıyoruz.Kalıphane bölümümüzün bünyesinde bulunan Universal frezeler, torna tezgahları ve yetkin personelimizle bilindiği gibi ürün kalitesini doğrudan etkileyen kalıplarımızın tasarımlarını,ömür tayinlerini,bakımlarını büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz.


YÜZEY İŞLEM BÖLÜMÜ

   Çapak Alma;

   Müşterilerimizin özel isteklerine cevap verebilmek ve ürünün kalitesini artırmak için ürünlerimize çapak alma adını verdiğimiz prosesi uygulamaktayız. Bu bölümde bulunan vibrasyon ve santrifüj makineleri ile yüzey işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Kaplama;

   İstekleri eksiksiz karşılayabilme.

   Kendi bünyemizde bulunan çinko kaplama tesisimizde müşterilerimizin çinko kaplama isteklerini eksiksiz karşılayabilmekteyiz.Bilindiği gibi özel bir proses olan kaplama prosesinin gerekliliklerinin bilincinde olmakla beraber sürekli kendi bünyemizde yapmış olduğumuz analizlerle bu prosesimizin kararlığının devamını sağlıyoruz. 


TAŞLAMA

Fabrikamız bünyesindeki çift diskli taşlama makinesi ile parçaları dik konumda mikron hassasiyetinde taşlama yapılabilmekteyiz. Makinemiz dünyada taşlama konusunda uzman olan Thielen Haus firmasının microfinish modeli olup Siemens yazılımına sahiptir. Türkiye’de ve Dünyada sayılı fabrikada bulunmaktadır. 


KALİTE KONTROL

Kalite günümüzde rekabette üstün konuma gelmede, pazarlarda kalıcı bir başarı sağlamada ve müşteri tatminini hedefleyerek müşteriyle uzun vadeli ilişkiler geliştirmede anahtar bir kavram haline gelmiş bulunmaktadır.

Kalite Kontrol bölümümüzde, belirlenen politikaların tüm çalışanlarımız tarafından sahiplenilerek, müşterilerimizimn istekleri doğrultusunda hedefe ulaşmak için belirlenen yöntemlerle işimizin standartize edilmesi faaliyetleri yapılmaktadır.

Elde edilen teknik standartların ve mevzuatların uygulanabilmesi için sürekli olarak gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri neticesinde, hammadde tedarikinden ürün teslimine kadar geçen her safhada firmamız teknoloji ve varlığı eksiksiz olarak kullanılmaktadır.

Bu anlayış ve bilinçle eğitilmiş personelimizin görev yaptığı laboratuarımızda her ürün standartının gerektirdiği testlerden geçmektedir.


PAKETLEME
Genc Rondela
© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Genc Rondela Linkedin
Genc Rondela Google+
Genc Rondela Twitter
Genc Rondela Facebook